Sveiki atvykę į elektroninę parduotuvę www.magic-broth.lt. Šios sąlygos ir taisyklės (toliau - Taisyklės) reglamentuoja jūsų naudojimąsi mūsų svetaine ir mūsų siūlomomis paslaugomis, įskaitant sauso jautienos kolageno sultinio (toliau - Produktas) pardavimą. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate laikytis šių sąlygų. Atidžiai jas perskaitykite. Jei nesutinkate su šiomis Sąlygomis, nesinaudokite šia svetaine.

Nuosavybė ir autorių teisės

Visas interneto parduotuvės magic-broth.com turinys, įskaitant, bet neapsiribojant, tekstą, grafiką, logotipus, paveikslėlius, vaizdo įrašus ir programinę įrangą, yra Pardavėjo ar magic-broth.com nuosavybė ir yra saugomas Lietuvos ir tarptautinių autorių teisių įstatymų. Be aiškaus raštiško Pardavėjo sutikimo negalite atgaminti, keisti, platinti, rodyti, demonstruoti, atlikti ar kitaip naudoti jokio interneto parduotuvės turinio.

Priimtinas ir nepriimtinas naudojimas

Mūsų interneto svetainę galite naudoti tik teisėtais tikslais. Negalite naudotis mūsų svetaine tokiais tikslais:

 • skelbti ar perduoti bet kokį neteisėtą, grasinantį, šmeižikišką, nepadorų ar kitaip netinkamą turinį.
 • Pažeisti kitų asmenų intelektinės nuosavybės teises.
 • Bandyti neteisėtai prisijungti prie mūsų svetainės, serverių ar tinklų.
 • Trikdyti mūsų svetainės veikimą arba trukdyti kitiems naudotojams naudotis mūsų svetaine.

Registracijos, slaptažodžio ir saugumo procedūros

Norint įsigyti mūsų Produktą, jums gali tekti susikurti paskyrą mūsų svetainėje. Sutinkate pateikti tikslią ir išsamią informaciją, pavyzdžiui, savo vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą ir telefono numerį. Kurdami paskyrą esate atsakingi už savo paskyros informacijos ir slaptažodžio konfidencialumo išsaugojimą, o prireikus - už informacijos atnaujinimą. Esate atsakingi už savo slaptažodžio konfidencialumo išsaugojimą ir už visą veiklą, atliekamą jūsų paskyroje. Sutinkate nedelsdami pranešti mums apie bet kokį neleistiną naudojimąsi jūsų paskyra arba bet kokį kitą saugumo pažeidimą.

Svetainės prieinamumas

Siekiame, kad mūsų svetainė būtų pasiekiama 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Tačiau negalime užtikrinti nepertraukiamos prieigos prie interneto parduotuvės dėl techninių problemų, techninės priežiūros ar kitų nuo mūsų nepriklausančių priežasčių ir neatsakome už jokius nuostolius ar žalą, kurie gali atsirasti dėl to, kad mūsų interneto svetainė yra neprieinama.

Priimtinas naudojimas

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate ja naudotis taip, kad nebūtų pažeisti jokie galiojantys įstatymai ar taisyklės. Taip pat sutinkate nesinaudoti mūsų svetaine tokiais būdais ar tikslais:

 • bet kokiu būdu, pažeidžiančiu bet kokius galiojančius Lietuvos ar tarptautinius įstatymus ar kitus teisės aktus.
 • Dalyvauti bet kokioje veikloje, kuri būtų laikoma nusikalstama veika arba užtrauktų civilinę atsakomybę.
 • Prisistatyti arba bandyti prisistatyti Pardavėju arba bet kuriuo kitu asmeniu ar subjektu.
 • Dalyvauti bet kokiuose kituose veiksmuose, kurie riboja ar trukdo kam nors naudotis ar mėgautis internetine parduotuve arba kurie, mūsų nuomone, gali pakenkti Pardavėjui ar internetinės parduotuvės naudotojams.
 • Trukdyti arba trikdyti mūsų interneto svetainės arba bet kokių serverių ar tinklų, prijungtų prie mūsų interneto svetainės, veiklą.
 • Priekabiauti, grasinti ar gąsdinti kitus mūsų svetainės naudotojus.
 • Rinkti arba saugoti asmeninę informaciją apie kitus mūsų svetainės naudotojus.

Apribotas elgesys

Negalite naudotis mūsų svetaine ar Produktu jokiais neteisėtais ar neleistinais tikslais. Naudodamiesi mūsų svetaine ar Produktu negalite pažeisti jokių jūsų jurisdikcijoje galiojančių įstatymų (įskaitant, bet neapsiribojant, autorių teisių įstatymus).

Jums draudžiama:

 • Kopijuoti, dauginti, parduoti, perparduoti ar kitaip naudoti bet kurią internetinės parduotuvės dalį be mūsų aiškaus raštiško sutikimo.
 • Be mūsų aiškaus raštiško sutikimo naudotis internetine parduotuve komerciniais tikslais.
 • Trukdyti ar trikdyti internetinės parduotuvės, prie jos prijungtų serverių ar tinklų veiklą arba nesilaikyti prie internetinės parduotuvės prijungtų tinklų reikalavimų, procedūrų, politikos ar taisyklių.
 • Naudojant bet kokį įrenginį, programinę įrangą ar tvarką, kuri trukdo tinkamam internetinės parduotuvės veikimui arba kuria siekiama sugadinti, sutrikdyti, slapta perimti ar pasisavinti bet kokią sistemą, duomenis ar asmeninę informaciją.

Atsakomybės apribojimai

Magic-broth.lt internetinė parduotuvė ir visas jos turinys teikiamas "toks, koks yra" ir "toks, koks prieinamas", be jokių aiškių ar numanomų garantijų, įskaitant, bet neapsiribojant, tinkamumo parduoti, tinkamumo tam tikram tikslui ar intelektinės nuosavybės nepažeidimo garantijomis. Magic-broth.com neatsako už jokią bet kokios rūšies žalą, atsiradusią naudojantis šia interneto parduotuve, įskaitant, bet neapsiribojant, tiesioginę, netiesioginę, atsitiktinę, baudžiamąją ir netiesioginę žalą.

Autorinės teisės

Visas mūsų svetainės turinys, įskaitant, bet neapsiribojant, tekstą, grafiką, logotipus, paveikslėlius ir programinę įrangą, yra magic-broth.lt ar Pardavėjo nuosavybė ir yra saugomas Lietuvos ir tarptautinių autorių teisių įstatymų. Negalima atgaminti, platinti ar rodyti jokio mūsų svetainės turinio be mūsų išankstinio raštiško leidimo.

Pranešimas apie prekių ženklus

Visi mūsų svetainėje rodomi prekių ženklai, paslaugų ženklai ir logotipai yra atitinkamų savininkų nuosavybė. Jokia mūsų svetainėje esanti informacija neturėtų būti suprantama kaip suteikianti licenciją ar teisę naudoti bet kurį mūsų svetainėje rodomą prekių ženklą, paslaugų ženklą ar logotipą be išankstinio raštiško savininko leidimo.

Sąlygų pakeitimai

Magic-broth.lt gali laikas nuo laiko atnaujinti šias Sąlygas. Jei atliksime esminių šių Sąlygų pakeitimų, informuosime jus el. paštu arba paskelbsime savo svetainėje. 

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar abejonių dėl mūsų Sąlygų, susisiekite su mumis adresu hello@magic-broth.lt