ĮKŪRĖJOS ŽODIS

Ieškojau aukščiausios kokybės natūralaus kolageno, kad pagerinčiau odos ir sąnarių būklę. Žinojau, kad kaulų sultinys yra geriausias jo šaltinis. Tačiau atidarius skysto sultinio pakuotę, jį reikia laikyti šaldytuve ir suvartoti per kelias dienas – tai man buvo iššūkis. Tokį sultinį nepatogu vartoti biure, prieš ar po treniruočių ar keliaujant. Ieškodama, kas galėtų pakeisti skystą sultinį, išbandžiau maisto papildą hidrolizuotą kolageną, tačiau jo gamybos procesas ir skonis toli gražu neatitiko mano reikalavimų.

Neradusi, ko ieškojau, sugalvojau sukurti tokį produktą, kuris būtų 100 % natūralios sudėties, patogus vartoti, skanus ir ilgą galiojimo laiką turintis kolageno šaltinis. Buvo svarbu, kad produktą būtų galima lengvai įtraukti į kasdienę mitybą pernelyg nekeičiant savo įpročių: pasiimti į biurą, lėktuvą, sporto salę, išvyką į gamtą ir pan., ir kuris idealiai tiktų vartoti pertraukiamo badavimo metu.

Įkvėpta šios minties, subūriau mokslo, technologų ir kitų profesionalų komandą. Kartu mes sukūrėme aukštos kokybės sausą, koncentruotą kaulų sultinį, kuriame gausu įvairių rūšių kolagenų, daugiausia I, II, III tipų. Mums svarbu, kad produktas yra puikaus skonio ir lengvai priderinamas prie kasdienės mitybos rutinos, kad ir kur būtumėte. Rezultatas - sultinys, kuris toks paprastas, tačiau daro stebuklus Jūsų kūnui ir protui!

milda
triangle-copy
hexagon
circle-button

TVARUMAS

Kasmet pasaulinė skerdimo pramonė pagamina 130 mlrd. kg gyvūninių atliekų. Apie 10 proc. šių atliekų yra pagaminama Europos Sąjungoje. Tai - didelis žaliavų švaistymas, atskleidžiantis neracionalų atliekų panaudojimą. Šios problemos svarba pabrėžiama ir 2015 m. gruodžio mėn. priimtame ES žiedinės ekonomikos dokumentų rinkinyje, kuriame žaliavos, kurios yra šalinamos kaip atliekos, įvardijamos kaip vienas iš pagrindinių iššūkių vykdant gamybos procesą. Siekdama įveikti šį augantį iššūkį, maisto pramonė nuolat ieško naujų technologijų, kurios leistų padidinti tokių atliekų panaudojimą, kuriant naudingus produktus.

Tikime, kad mūsų produktas patiks žmonėms, vertinantiems natūralumą ir kokybę. Mes džiaugiamės atradę efektyvų būdą gyvūninės kilmės šalutinius produktus paversti vertingu, ilgo galiojimo produktu ir tokiu būdu prisidėti prie vertingų žaliavų švaistymo mažinimo. Tvirtai tikime žiedinės ekonomikos reikšme siekiant sumažinti gamybos pramonės poveikį klimato kaitai. Žinome, kad mūsų projektas prisideda prie to, kad planeta taptų švaresnė ir sveikesnė vieta gyventi, todėl verta tai daryti. Nes planetos "B", į kurią galėtume persikelti, nėra.

MŪSŲ MISIJA

Mūsų misija - tiekti Jums aukščiausios kokybės kolageno šaltinį - COLLAGEN PROTEIN | BEEF BROTH, kuriame dera ilgaamžės tradicijos išmintis ir XXI a. mokslo naujovės.

Siekiame skatinti sveikesnį gyvenimo būdą, siūlydami į kasdienę mitybą įtraukti 100 % natūralios sudėties ir naudingą produktą, kuris padės Jums pasirūpinti kaulų ir sąnarių sveikata, jaunatviška oda ir daug daugiau!