KAS YRA JAUTIENOS SULTINYS?

Jautienos sultinys yra labai maistingas ir gali būti naudingas sveikatai. Šiame sultinyje, pagamintame iš lėtai ir ilgai virtų jautienos kaulų ir kremzlių, gausu kolageno, svarbiausių mineralų, tokių kaip kalcis, magnis, kalis ir fosforas, taip pat įvairių mikroelementų. Šios medžiagos yra labai svarbios organizmui ir dalyvauja gerinant kaulų, sąnarių, žarnyno sveikatą, stiprinant nagus ir plaukus, didinant odos elastingumą ir dar daugiau.

KAIP PAGAMINTAS COLLAGEN PROTEN | BEEF BROTH?

Siūlome jums aukščiausios kokybės kolageno šaltinį, kurį galite patogiai įtraukti į savo kasdienę mitybą, kad sustiprintumėte savo sveikatą ir gyvybingumą. 

Kruopščiai atrinkti Norvegijos ir Švedijos mėsinių galvijų kaulai ir jungiamieji audiniai verdami daugiau kaip 20 valandų, kad būtų išgautas didžiausias vertingų maistinių medžiagų, tokių kaip kolagenas, aminorūgštys ir mineralai, kiekis. 

Paruošus kaulų sultinį, jis džiovinamas šaltyje, dar kitaip - liofilizuojamas. Liofilizacijos proceso metu išsaugomi vertingi mineralai, kolagenas ir kitos maistingosios medžiagos, dėl kurių mūsų produktas gali tapti svarbiu Jūsų kasdienės mitybos priedu. Kartu yra užtikrinamas ir ilgas produkto galiojimo laikas bei lengvas paruošimas naudoti. Produkto gamybos procesas yra apsaugotas patentais.

COLLAGEN PROTEN | BEEF BROTH sukurtas bendradarbiaujant su Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro mokslininkais. Skonį ištobulino daugybę apdovanojimų pelnęs virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas. Produktas pagamintas naudojant mūsų patentuotą technologiją. 

NAUDOS SVEIKATAI

Padeda palaikyti sveiką žarnyną ir skatiną gerą savijautą
Gerina žarnyno veiklą
Gerina sąnarių ir kaulų sveikatą
Kolageno peptidai dalyvauja gerinant odos sveikatą
Padeda didinti raumenų masę
Skatina energiją ir gyvybingumą
Padeda palaikyti normalų kraujospūdį
Padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą
Padeda stiprinti imuninę sistemą
Padeda sulėtinti senėjimo procesus

Aukščiausi standartai

Tik kokybiški ir natūralūs ingredientai. Pagaminta iš aukštos kokybės Norvegijoje ir Švedijoje užaugintų galvijų.

Nėra ko slėpti

Sudėtyje nėra hormonų, dirbtinių priedų ir konservantų, kvapiųjų medžiagų ir dažiklių.

Patogu

Paruoštas naudoti ten, kur šiuo metu esate: darbe, prieš ar po treniruočių, kelionėse, stovyklaujant, žygiuose ar tiesiog namuose.

Lengva naudoti

Tiesiog užpilkite karštu vandeniu ir mėgaukitės puodeliu gardaus garuojančio sultinio. Įberkite jo gamindami troškinius, sriubas, salotas ar į bet kokį kitą patiekalą. Išplėskite savo mitybos spektrą ir padėkite sau būti sveikiems bei gerai jaustis!