Magic-broth.lt savo svetainėje naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų naršymo patirtį ir pateiktų jums pritaikytą turinį bei reklamą. Naudodamiesi mūsų svetaine sutinkate, kad slapukus naudotume pagal šią slapukų politiką.

Kas yra slapukai?

Slapukai - tai nedideli tekstiniai failai, kurie išsaugomi jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai lankotės svetainėje. Slapukai leidžia svetainėms įsiminti jūsų nuostatas, pritaikyti jūsų patirtį ir analizuoti, kaip lankytojai naudojasi svetaine.

Mūsų naudojamų slapukų tipai

Magic-broth.lt savo svetainėje naudoja ir sesijos slapukus, ir nuolatinius slapukus. Sesijos slapukai yra laikini ir ištrinami, kai uždarote naršyklę. Nuolatiniai slapukai lieka jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje tol, kol baigiasi jų galiojimo laikas arba kol juos ištrinate.

Savo svetainėje naudojame toliau nurodytų tipų slapukus:

  • Svarbiausi slapukai: šie slapukai yra būtini mūsų svetainės veikimui ir leidžia jums pasiekti saugias svetainės sritis bei naudotis jos funkcijomis, pvz., teikti užsakymus ir atlikti mokėjimus
  • Analitiniai ir (arba) našumo slapukai: šie slapukai leidžia mums atpažinti ir suskaičiuoti mūsų svetainės lankytojų skaičių ir pamatyti, kaip lankytojai naršo mūsų svetainėje. Tai padeda mums tobulinti mūsų svetainės veikimą ir optimizuoti jos turinį.
  • Funkciniai slapukai: šie slapukai leidžia mūsų svetainei įsiminti jūsų nuostatas, pavyzdžiui, kalbą ar regioną, ir pateikti jums pritaikytą turinį
  • Reklamos slapukai: šie slapukai naudojami siekiant pateikti suasmenintas reklamas, atitinkančias jūsų interesus. Jie taip pat naudojami siekiant apriboti reklamos rodymo kartų skaičių ir įvertinti reklamos kampanijų veiksmingumą.

Trečiųjų šalių slapukai

Magic-broth.lt savo svetainėje naudoja trečiųjų šalių slapukus. Šiuos slapukus talpina trečiųjų šalių reklamos tinklai ir socialinės žiniasklaidos platformos, pavyzdžiui, "Facebook" ir "Google". Šios trečiosios šalys gali naudoti slapukus, kad rinktų informaciją apie jūsų naršymo veiklą įvairiose svetainėse ir pateiktų personalizuotą reklamą, atitinkančią jūsų interesus.

Slapukų valdymas

Slapukus galite valdyti naudodami savo interneto naršyklės nustatymus. Galite blokuoti visus slapukus, priimti tik pirmosios šalies slapukus arba priimti slapukus iš tam tikrų svetainių. Taip pat galite ištrinti slapukus, kurie jau buvo patalpinti jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje.

Atkreipkite dėmesį, kad jei pasirinksite blokuoti slapukus, gali būti, kad negalėsite naudotis tam tikromis mūsų svetainės funkcijomis, pavyzdžiui, teikti užsakymus ir atlikti mokėjimus.

Slapukų politikos pakeitimai

Magic-broth.lt retkarčiais gali atnaujinti šią Slapukų politiką. Jei atliksime esminių šios Slapukų politikos pakeitimų, apie tai informuosime jus el. paštu arba paskelbsime pranešimą savo svetainėje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar abejonių dėl mūsų Slapukų politikos, susisiekite su mumis adresu hello@magic-broth.lt