Magic-broth.lt komanda yra įsipareigojusi saugoti savo klientų privatumą. Šioje privatumo politikoje aprašoma, kokią asmeninę informaciją renkame, kaip ją naudojame ir kokių veiksmų imamės, kad užtikrintume jūsų asmeninės informacijos konfidencialumą ir saugumą.

Asmeninės informacijos rinkimas

Magic-broth.lt renka asmeninę informaciją, kai pateikiate užsakymą mūsų svetainėje, įskaitant jūsų vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą ir telefono numerį. Taip pat galime rinkti kitą su jūsų užsakymu susijusią informaciją, pavyzdžiui, mokėjimo informaciją ir siuntimo pageidavimus.

Asmeninės informacijos naudojimas

Magic-broth.lt naudoja jūsų asmeninę informaciją jūsų užsakymams apdoroti ir vykdyti. Jūsų asmeninę informaciją taip pat galime naudoti bendravimui su jumis dėl jūsų užsakymų ir klientų aptarnavimo paslaugoms teikti. Jei pasirinksite mūsų naujienlaiškį, naudosime jūsų el. pašto adresą, kad periodiškai siųstume jums naujienas apie mūsų produktus ir akcijas. Bet kuriuo metu galite atsisakyti mūsų naujienlaiškio.

Asmeninės informacijos atskleidimas

Magic-broth.lt neatskleis jūsų asmeninės informacijos jokioms trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai tai būtina jūsų užsakymams apdoroti ir įvykdyti. Taip pat galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją, jei to reikalauja įstatymai arba jei manome, kad toks atskleidimas yra būtinas mūsų ar kitų asmenų teisėms apsaugoti.

Asmeninės informacijos saugumas

Magic-broth.lt imasi pagrįstų priemonių, kad apsaugotų jūsų asmeninę informaciją nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ir atskleidimo. Naudojame standartinę šifravimo technologiją, kad apsaugotume jūsų mokėjimo informaciją, kai perkate mūsų svetainėje. Jūsų asmeninei informacijai saugoti taip pat naudojame saugius serverius, o prieigą prie jūsų asmeninės informacijos suteikiame tik tiems darbuotojams ir rangovams, kuriems tokia prieiga reikalinga darbo funkcijoms atlikti.

Privatumo politikos pakeitimai

Magic-broth.lt gali kartais atnaujinti šią privatumo politiką. Jei atliksime esminių šios Privatumo politikos pakeitimų, apie tai jus informuosime el. paštu arba paskelbsime pranešimą savo svetainėje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar abejonių dėl mūsų Privatumo politikos, susisiekite su mumis el. paštu hello@magic-broth.lt